Wchodzę!
Kup teraz!
Sprawdzam!
Previous
Next

Nasza idea

W CZYSTO wierzymy, że małe zmiany mogą zmienić świat. Nasza praca polega na edukacji ekologicznej, w sposób przystępny dla każdego. Staramy się udowadniać jak małe zmiany, zastosowane globalnie, mają realny wpływ na zmiany klimatu i stan naszej planety. W sklepie znajdziesz produkty z metką CZYSTO – wszystkie nasze produkty szyjemy ręcznie we Wrocławiu, używamy polskich produktów i wprowadzamy do oferty marki spełniające nasze kryteria. Nie jesteśmy kolejną marką rozwijającą się poprzez sprzedaż produktów z Chin pod przykrywką ekologii. Więcej przeczytasz w zakładce „o nas”. Buziaczki Ewa i Kuba : )

Jesteśmy etyczni

Każdy produkt z tego sklepu (a także każdy materiał z którego powstaje) tworzony jest w godnych warunkach w Polsce.

Minimal waste

Sama idea CZYSTO to #lesswaste. Jednak dla nas to za mało. Z resztek materiałów szyjemy gratisy dla Was. Nic się u nas nie marnuje!

Szkolimy

Prowadzimy szkolenia dla firm, warsztaty ekologiczne i spotkania dla dzieci. Jeżeli interesują Cię nasze działania i chcesz abyśmy odwiedzili Twoją firmę - napisz do nas!

Pomagamy

Zorganizowaliśmy zbiórkę rzeczy dla schronisk dla zwierząt. Przekazujemy nasze specjalnie wykonane produkty na aukcje WOŚP <3

Nasze produkty

“Mała zmiana dla Ciebie, wielka zmiana dla nas wszystkich.”

Zmieniając swoje codzienne nawyki, krok po kroku przyczyniasz się do czystszego środowiska. Zacznij od kupowania produktów bez foliówek - wyłóż je luzem na taśmę przy kasie, włóż do kartonu lub użyj wielorazowych woreczków. Po tej zmianie życie w stylu #lesswaste będzie już o krok przed Tobą!
para młodych ludzi na tle wody i statków
Ewa i Kuba

Woreczki na warzywa, owoce i produkty sypkie

Siateczkowe woreczki to komfort podczas zakupów w markecie, na targu i lokalnym ryneczku. Sprawdzą się podczas ważenia produktów, do dużych zakupów, jak i do tych mniejszych kiedy możesz nakleić kilka naklejek z kodami na woreczek 🙂

Worki na pieczywo, bawełniane i lniane

Proste worki bawełniane to nasz bestseller. Niebarwiony drelich bawełniany to materiał solidny, etyczny i ładny. 

Len pochodzi z polskiej manufaktury. Jest elegancki, trwały i nieskromnie mówiąc przepiękny <3

PRodukty z 100% froty bambusowej

100% frota bambusowa to materiał chłonny, trwały, antybakteryjny ale i delikatny. Tworzymy z niego dwuwarstwowe waciki do demakijażu, rękawiczki do demakijażu, produkty dla niemowląt, ścierki kuchenne.. 

Sprawdź naszą ofertę!

Gumki do włosów

Lniane, a może jedwabne? W naszej ofercie znajdziesz wiele kolorów gumek do włosów.

Kosmetyki naturalne

Naturalne mydła, dezodoranty, sera, szampony w kostce, olejki do masażu, kremy i wiele więcej! Koniecznie sprawdź naszą ofertę : )